Ziyaretçi Defteri
Yazan: ÇETİN ARSLAN      E-Mail: reisbeyim@gmail.com 13/04/2019 - 09:20
Üstlenmiş olduğunuz bu güzel görevi Rabbım layıkıyla yerine getirebilmeyi nasip etsin, başarılar dilerim.
Yazan: Anka Tesisat      E-Mail: ankatesisat.com@gmail.com 30/03/2019 - 09:31
Anka Tesisat olarak hizmetlerinizde başarılar dileriz. https://www.ankatesisat.com/su-kacagi-bulma/
Yazan: Kimki      E-Mail: Kimki687@gmail com 25/03/2019 - 00:18
Ara ara misafir olarak ilçenize geliyorum Sahiliniz için proje sorumlusunu ve belediyeyi tebrik ediyorum Yeşillendirilen bomboş büyük çim alanlar ,yürüyüş için ayrılan güzergah,dinlenme bankları,gereksiz karmaşa yapan hiç bir yapının olmaması,mescit ve çeşme,güvenlik,düzenli temizlik vs bence herşey düşünülmüş 👍 İnşaallah diğer belediyelerede örnek olur.
Yazan: M.Rasit CELIK      E-Mail: mtrasitcelik@gmail.com 11/08/2013 - 13:28
SAYIN BAŞKAN, Sahil projesinden tavız vermemenizi rica ediyorum.Örnegin yapilmasi sözkonusu olan ozellilkle tenis kortlari ve buna benzer yapilarin henuz yaygin bir spor olmamasina ragmen yapılması gerektigini düşünüyorum.Bu cesur adım tesvik edici ve ileriye dönük birkyatırım olarak örnek olacak ve merkez ve diğer ilçe halkinin dikkatini olumlu anlamda cekecektir.yeşilyalidan saygilarimla.
Yazan: Hasan GÜRSOY      E-Mail: gursoyhasan61@hoymail.com 05/08/2013 - 03:42
sn. Başkanım, köy yolları güzergahındaki sokak lambalarının elden geçirilmesi, malum fındık ayı ve ramazan münasebetiyle köy nüfusun yoğunluğu hasebiyle ilgilenilmesi hususunu arz eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. saygılarımla.
Yazan: zuhal alatan      E-Mail: zuhalalatan@gmail.com 30/07/2013 - 21:36
Sn.baskan Rica edecegim lutfen bir aksam ligene koyu ve civarinda okunsn ezanlari dinleyiniz.Diyanet ile ortsk bir calisma mi yurutursunuz ne yaparsiniz bilemem ama fevkalade makam disinda fevkalade kotu bir ezan okuma...bu konuya hassasiyetle egilmenizi rica ederim.iyi aksamlar
Yazan: Okan OLGUN      E-Mail: okan_olgun61@hotmail.com 17/07/2013 - 05:40
Sayın başkanım öncelikler Arsinimizeyapmış olduğunuz hizmetler vede yapacak olduklarınızdan dolayı tüm oğuz köylüler adina vede şahsimm adina teşekür eder başarılarınızın devamını dılerım saygilarımla.Malumunuz her köyün olduğu gibi OĞUZ köyümüzünde bazi sorunları mevcut bunların başinda en önemli olan 2 mevzuyu baylaşmak isterimki YOL ve SU yolumuz öylekı köy dışindan şehir dişindan hatta ülke dişinda herhangi nedenle köyümüzü ziyaret edenler yol olayının cok büyük bir sorun olduğunu işaret edıyorlar.Başkanım sizin cok büyük emeğınız olduğunu biliyorum bi kismi asfalt landi 2 yıl önce köy halkı olarak tamamının bıtırılmesını umud edıyoruz.Yoksa hergidiş gelişte soluğu sanayılerde alıyoruz bizede gönah saygilarimla daha güzel bir ARSİN.
Yazan: NECATTİN YİĞİT      E-Mail: necati_19664361@hotmail.kom 06/05/2013 - 18:23
SAYİN BAŞKAN sayin yöneticiler ilçemiz sahilindeki yapılan dolgu alanına eğlence ve çocuk oyun alanları sportif faaliyetlere önem verirseniz iyi olur iyi çalışmalar saygılar selamlar
Yazan: ayşe can      E-Mail: tekoayse@hotmail.com 02/05/2013 - 15:35
sayın belediye başkanım size yolları sulatmanız için mesaj atmışdım ve bu mesajımın karşılığınıda yolları sullattırmanızla aldım size çok çok teşekkür ederim inanın ben kendi çocuklarım adına değil bütün çocuklar adına bunu sizden istemişdim toz yutmadan sağlıklı bir şekilde oynasınlar diye onlar bizim en değerli varlıklarımız.. evimiz yol üzerinde olduğu için çok toz sıkıntısı yaşıyoruz..birde sayın belediye başkanım sizden bir ricam daha olacak şu alt geçit merdivenleri üst geçit merdivenleri çok pis bunada bir çözüm bulabilirseniz inanınki çok mutlu olacağız..sağlıklı çocuklar büyütmemiz dileğiyle başarılarınızın devamını dilerim.
Yazan: adem çalışkan      E-Mail: adem_caliskan61@hotmail.com 16/02/2013 - 16:23
sayın başkanım; arsinimizde yapılan hiç binanın çevre düzenlemesi yapılmıyor... lütfen buna bir çözüm getirin.. çalışmalarınızda başarılarınızı diliyorum...
Toplam Kayıt : 49      Toplam Sayfa : 5
1 2 3 4 5 İleri > Son Sayfa >>
Kaytlı mısınız ?
Adresiniz kaytlı mı ?
Bugün Tekil :  239
Bugün Çoğul :  923
Toplam :  92590
 
 
  Tüm Hakları Saklıdır. © 2005-2019. Arsin.Bel.Tr Poweredd By Proje2